۴۲۹

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : می‌دانم. می‌دانم که دیگر هرگز به چیزی یا کسی برخورد نخواهم کرد که احساس تندی را در من به... با عنوان : ۴۲۹ بخوانید :
می‌دانم. می‌دانم که دیگر هرگز به چیزی یا کسی برخورد نخواهم کرد که احساس تندی را در من به وجود آورد. می‌دانی، شروع به دوست داشتن کسی کردن، اقدام مهمی است. باید نیرو، کنجکاوی، کوری داشت. حتی لحظه‌ای هست، در آغاز، که باید از پرتگاهی پایین پرید: اگر کسی بهش فکر کند، این کار را نخواهد کرد. می‌دانم که من دیگر هیچ‌وقت نخواهم پرید.

#ژان_پل_سارتر
از کتاب: تهوع

.....

یه چند روزه همش غر میزنم میگم خردرونم که مرده بود زنده شده دلم شوهرمیخواد دلم یار میخواد 😂یمدت هیچی نه دلم میخواست نه اصلا به این موصوع فک میکردم دوباره ب کلم زده ..که دلم میخواد منم یکیو دوس داشته باشم ..یکی ک ادم باشه و کلا تاحالا نشده که دوطرفه بشه تو زندگیم اصلا کسی نیومده ک بخواد یطرفه دوطرفه بشه ولی اگه همون خوش اومدن از کسیو بخوایم حساب کنیم دوطرفه نشده ....بیخیال الان این متنه میگه وقتی منتطر باشی که کسیو دوس داشته باشی نمیشه و این اتفاق نمی افته ..خب من که مدت خیلی زیادی اینطور نبودم اما بازم اتفاقی نیوفتاد!😃ولی خدایی کمبود کسی که حرفامو بفهمه به همون چیزایی فک کنه که من فک میکنم رو حس میکنم این ربطی ب پسربودنش هم نداره وقتی یه سلیقه ای داری که بت میگن بی سلیقه ولی از نظر خودت خیلی هم خوبه و البته که برامم مهم نیست که میگن بی سلیقه ولی خب دلم یکیو میخواد که ب دنیا از همون زاویه که من نگاه میکنم نگاه کنه ...

+نوشتن کاری که فکر میکردم بلدم ولی مدت زیادیه که انگار نوشتنم خشکیده حتی توی همین وبلاگی که کسی نمیخونه ...

این اخرهفته چنتا مطلب باید بنویسم واسه نشریه 

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم آذر ۱۳۹۶ساعت 17:26&nbsp توسط سایه  | 

نامه۳۶۸...
ما را در سایت نامه۳۶۸ دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 17 آذر 1396 ساعت: 2:16